LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, Metallslöjden, Gusum, 1900-talets andra hälft. at auction | LOT-ART
LJUSSTAKAR, malm, ett par, 1700-tal. - Bukowskis
LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1800-talets början. - Bukowskis
Sold Price: Paire de flambeaux en bronze de style Louis XIV., Ht : 27 cm., Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil, collection familiale Jacques Peltzer. - Invalid date CEST
Ljusstakar, ett par, guld, Sheffield 1861. - Bukowskis